niedziela, 22 września 2013
Sens ??
Cześć miśki mam do was pytanie czy jest sens pisać ? Wgl ciągnąć te opowiadanie czy kogoś to ciekawi bo ja naprawde mam mieszane uczucia .... Wiem że to niektórzy bd mówić że to wymuszanie kom ale jeśli pod tym postem nie znajdzie się co najmniej 5 komentarzy nie bd prowadzić tego bloga bo widze ile jest wejść a ile komentarzy jest z 40 - 50 wejść dziennie a mam 3 2 4 komentarze komentarze motywują wieć czekam do środy zobacze wgl czy wam zależy abym ja pisała bo wene mam i pomysł na całe opowiaanie też t zależy od was :D
sobota, 21 września 2013
piątek, 20 września 2013
Boooo
MAM DO WAS PYT CZY ZAŁOŻYC ASKA NA KTÓRYM BD MOGLI PYTAĆ BOCHATERÓW JAK I MNIE ?? pls o szybką odp
czwartek, 19 września 2013
Rozdział 5
Oczami Jade
Ucieszyłam się kiedy Ems zaprosiła mnie na nockę już dawno nie spędzałyśmy tak czasu. Po śmierci jej rodziców trochę się pozmieniało Emily zaczęła imprezować kiedyś się śmiała pamiętam kiedy Josh zabrał nas na swój mecz koszykówki jak Ems się cieszyła wspierała go można by powiedzieć przyjaźń nie do zdarcia i tak było ale kiedy ich rodzice zmarli Ems zamknęła się w sobie a Josh też ale nie chciał tego po sobie pokazać chciał pomóc Emily ale chyba się coś mu nie udało ale teraz znalazł sobie dziewczynę widać , że jest szczęśliwy a Emily po tej nocy z Tomlinsonem też jakoś złagodniała niewiem o co chodzi ale się dowiem , a sprawa z Louisem jest taka no cóż cofnijmy się pare lat w dół
Retrospekcja
2 gimnazjum koszmar Poniedziałek zaraz zacznie się pierwsza lekcja w tym roku dzwonek ja i Emilly weszłyśmy do klasy usiadłyśmy na końcu klasy przedmiot Biologia olewać go nie można ale nagle do klasy wszedł chłopak na pierwszy rzut oka przystojny dobrze zbudowany jedynie co mnie zainteresowało to to że wyglądał na starszego co się okazało miał kibla . Ja i Ems złapaliśmy z nim kontakt zaczeliśmy się trzymać ze sb ale Ems się w nim zakochiwała i kiedyś przyszła do mnie mówiąć o tym że Lou ją pocałował była w siódmym niebie posiedziała u mnie i postanowiłam ją odprowadzić to co zobaczyłyśmy po drodze było okropne otóż pan Louis całował się z największym plastikiem w szkole od tamtego momentu Emily nie odzezwała się do niego przepraszał ją ale dał sobię spokój....
Siedziałam na łóżku Ems czekając aż przyniesie coś do jedzenia za chwile w drzwiach pojawiła się brunetka z miską popcornu żelkami piciem filmami innymi duperelami zaśmiałam się na ten widok ale gdy zobaczyłam jej minę od razu podeszłam jej pomóc
-Dziękuje-wysapała i rzuciła się na łóżku- to co oglądamy
- A co mamy do wyboru
-Hmmm Barbie , Teletubisie - mogła wymieniać dalej ale odchrząknełam a ta się odcknęła
- Przecież żartuje to najpierw LOL a potem się zobaczy
Po obejrzeniu filmu spojrzałam się na Ems była poważna postanowiłam zagadać c'nie
-Emily słuchaj co się ostatnio wydarzyło pomiędzy tobą a Lou- spojrzała się na mnie wzięła oddech i zaczęła mi opowiadać
- Naprawdę się z nim przespałaś ? -niedowierzałam a ona tylko pokiwała głową - I stwierdziłaś że dalej go kochasz ? - Ona spojrzała się na mnie z łzami w oczach
- A co mam zrobić od zawsze go kochałam - westchnęłam
- Nie możemy tu być - spojrzała się na mnie dziwnie - Wiem ! jedziemy na wakacje !
-Ale- Nie ma żadnego ale jedziemy do Hiszpani plaża imprezy wyluzujesz się i przemyślisz sprawy okey ?
- Ochh okey Wiesz co Jade Kocham cię jesteś najlepszą przyjaciółką jaką miałam - nie wierzyłam w to co słyszę spojrzałam na nią i - Ja też cię kocham Ems rzuciłam się na nią po czym zasnełyśmy
Oczami Lou\
Siedzę właśnie z chłopakami i robimy męski wieczór gadamy a tak na prawdę to tylko ja gadam o Ems a chłopcy próbują mi pomóc ale chyba nie umieją.
Stary jeśli ją kochasz to jej to powiedz- odezwał się Liam pff znawca od love
Wiem wyjedźmy na wakację odprężmy się o wiesz laski laski i laski - oo Harry to ma pomysły
Ale gdzie - z pełnymi ustami odezwał się Niall
Do do yyy do wiem do Hiszpani - wszyscy przytaknęli głową
No to trzeba zacząć się pakować ! HISZPANIO NADCHODZIMY
Ucieszyłam się kiedy Ems zaprosiła mnie na nockę już dawno nie spędzałyśmy tak czasu. Po śmierci jej rodziców trochę się pozmieniało Emily zaczęła imprezować kiedyś się śmiała pamiętam kiedy Josh zabrał nas na swój mecz koszykówki jak Ems się cieszyła wspierała go można by powiedzieć przyjaźń nie do zdarcia i tak było ale kiedy ich rodzice zmarli Ems zamknęła się w sobie a Josh też ale nie chciał tego po sobie pokazać chciał pomóc Emily ale chyba się coś mu nie udało ale teraz znalazł sobie dziewczynę widać , że jest szczęśliwy a Emily po tej nocy z Tomlinsonem też jakoś złagodniała niewiem o co chodzi ale się dowiem , a sprawa z Louisem jest taka no cóż cofnijmy się pare lat w dół
Retrospekcja
2 gimnazjum koszmar Poniedziałek zaraz zacznie się pierwsza lekcja w tym roku dzwonek ja i Emilly weszłyśmy do klasy usiadłyśmy na końcu klasy przedmiot Biologia olewać go nie można ale nagle do klasy wszedł chłopak na pierwszy rzut oka przystojny dobrze zbudowany jedynie co mnie zainteresowało to to że wyglądał na starszego co się okazało miał kibla . Ja i Ems złapaliśmy z nim kontakt zaczeliśmy się trzymać ze sb ale Ems się w nim zakochiwała i kiedyś przyszła do mnie mówiąć o tym że Lou ją pocałował była w siódmym niebie posiedziała u mnie i postanowiłam ją odprowadzić to co zobaczyłyśmy po drodze było okropne otóż pan Louis całował się z największym plastikiem w szkole od tamtego momentu Emily nie odzezwała się do niego przepraszał ją ale dał sobię spokój....
Siedziałam na łóżku Ems czekając aż przyniesie coś do jedzenia za chwile w drzwiach pojawiła się brunetka z miską popcornu żelkami piciem filmami innymi duperelami zaśmiałam się na ten widok ale gdy zobaczyłam jej minę od razu podeszłam jej pomóc
-Dziękuje-wysapała i rzuciła się na łóżku- to co oglądamy
- A co mamy do wyboru
-Hmmm Barbie , Teletubisie - mogła wymieniać dalej ale odchrząknełam a ta się odcknęła
- Przecież żartuje to najpierw LOL a potem się zobaczy
Po obejrzeniu filmu spojrzałam się na Ems była poważna postanowiłam zagadać c'nie
-Emily słuchaj co się ostatnio wydarzyło pomiędzy tobą a Lou- spojrzała się na mnie wzięła oddech i zaczęła mi opowiadać
- Naprawdę się z nim przespałaś ? -niedowierzałam a ona tylko pokiwała głową - I stwierdziłaś że dalej go kochasz ? - Ona spojrzała się na mnie z łzami w oczach
- A co mam zrobić od zawsze go kochałam - westchnęłam
- Nie możemy tu być - spojrzała się na mnie dziwnie - Wiem ! jedziemy na wakacje !
-Ale- Nie ma żadnego ale jedziemy do Hiszpani plaża imprezy wyluzujesz się i przemyślisz sprawy okey ?
- Ochh okey Wiesz co Jade Kocham cię jesteś najlepszą przyjaciółką jaką miałam - nie wierzyłam w to co słyszę spojrzałam na nią i - Ja też cię kocham Ems rzuciłam się na nią po czym zasnełyśmy
Oczami Lou\
Siedzę właśnie z chłopakami i robimy męski wieczór gadamy a tak na prawdę to tylko ja gadam o Ems a chłopcy próbują mi pomóc ale chyba nie umieją.
Stary jeśli ją kochasz to jej to powiedz- odezwał się Liam pff znawca od love
Wiem wyjedźmy na wakację odprężmy się o wiesz laski laski i laski - oo Harry to ma pomysły
Ale gdzie - z pełnymi ustami odezwał się Niall
Do do yyy do wiem do Hiszpani - wszyscy przytaknęli głową
No to trzeba zacząć się pakować ! HISZPANIO NADCHODZIMY
wtorek, 17 września 2013
Rozdział 4
Oczami Ems
Prze resztę dnia przesiedziałam w pokoju i wybijałam sobię to z łowy jak ja mogłam się w nim zakochać bożeeee. No ale jak pomyśle o tych jego oczach albo o tych mięśniach nie stop ! Jest wieczór a ja zamiast iść na imprezkę to siedze w domu no ale chyba pójde do mojego brata na dół pogadać. Zeszłam na dół a tam mój braciszek całowal się z tą swoją lalunią no normalnie żygam tęczą.
- Ehem ehem nie przeszkadzam ?- ci jak oparzeni odskoczyli od siebie no boże jak dzieci.Nie czekając na odpowiedź- Nie to super słuchaj brat dzisiaj Jade przyjdzie do mnie oki o i tak nie mam co robić.
- Myślałem że idziesz na imprezę znowu- spojrzał na mnie jak na dziecko z daunem no błagam
-Nie nie ide Jade będzie tu spała i no ten jak byście chcieli sobię poużywać albo coś zajarać albo inne rzeczy to nie wstydźcie się. - zaśmiałam się i pobiegłam na górę zadzwoniłam do Jade
-Siemka kuro dzisiaj wpadniesz do mnie na nockę?
-Kuro ?? Serioo nie no okej mogę wpaść będe wieczorem.
Oczami Lou
Więc tak sprawa jest taka ja się zakochałem nie nie może być a co jak ona nie odwzajemnia moich uczuć pfff ja jestem zajebisty na stówe na mnie leci. Powiem jej nie nie powiem a zresztą w dupie to mam.
Oczami Ems wieczór
Omg Jade !!! - zadzwonił dzwonek a ja zbieglam jak pojebana biegnąc niczym idiotka przy okazji zjebując się ze schodów- Emilyy nic ci nie jest !-krzyknął Josh- Żyje nie krwawie- pobiegłam do drzwi i po otworzeniu ujrzałam Jade uśmiechniątą brunetkę o szczupłej budowie zawsze jej zazdrościłam no ale zauważyłam , że przyniosła żarełko hehehehee to będzie udana noc !
SIEMANOOO soryy soryy soryy że taki krótki ale niestety moje opowiadanie jest krótkie ale bd miało duzo rozdzialow i to opowiadanie bd troche dziwne więc się nie przestraszyć :D Jak tam po szkolę ?? U mnie spoko nwm kiedy bd nowy rozdział może za tydzień no to do zobaczyska <3
Prze resztę dnia przesiedziałam w pokoju i wybijałam sobię to z łowy jak ja mogłam się w nim zakochać bożeeee. No ale jak pomyśle o tych jego oczach albo o tych mięśniach nie stop ! Jest wieczór a ja zamiast iść na imprezkę to siedze w domu no ale chyba pójde do mojego brata na dół pogadać. Zeszłam na dół a tam mój braciszek całowal się z tą swoją lalunią no normalnie żygam tęczą.
- Ehem ehem nie przeszkadzam ?- ci jak oparzeni odskoczyli od siebie no boże jak dzieci.Nie czekając na odpowiedź- Nie to super słuchaj brat dzisiaj Jade przyjdzie do mnie oki o i tak nie mam co robić.
- Myślałem że idziesz na imprezę znowu- spojrzał na mnie jak na dziecko z daunem no błagam
-Nie nie ide Jade będzie tu spała i no ten jak byście chcieli sobię poużywać albo coś zajarać albo inne rzeczy to nie wstydźcie się. - zaśmiałam się i pobiegłam na górę zadzwoniłam do Jade
-Siemka kuro dzisiaj wpadniesz do mnie na nockę?
-Kuro ?? Serioo nie no okej mogę wpaść będe wieczorem.
Oczami Lou
Więc tak sprawa jest taka ja się zakochałem nie nie może być a co jak ona nie odwzajemnia moich uczuć pfff ja jestem zajebisty na stówe na mnie leci. Powiem jej nie nie powiem a zresztą w dupie to mam.
Oczami Ems wieczór
Omg Jade !!! - zadzwonił dzwonek a ja zbieglam jak pojebana biegnąc niczym idiotka przy okazji zjebując się ze schodów- Emilyy nic ci nie jest !-krzyknął Josh- Żyje nie krwawie- pobiegłam do drzwi i po otworzeniu ujrzałam Jade uśmiechniątą brunetkę o szczupłej budowie zawsze jej zazdrościłam no ale zauważyłam , że przyniosła żarełko hehehehee to będzie udana noc !
SIEMANOOO soryy soryy soryy że taki krótki ale niestety moje opowiadanie jest krótkie ale bd miało duzo rozdzialow i to opowiadanie bd troche dziwne więc się nie przestraszyć :D Jak tam po szkolę ?? U mnie spoko nwm kiedy bd nowy rozdział może za tydzień no to do zobaczyska <3
sobota, 14 września 2013
ZWAŁAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Więc postanawiam wrócić z blogiem ale nwm kiedy bd następny rozdział POZDROWIENIA OD MOJEJ NIEOGARNIĘTĘJ BFF <33333333 KOCHAMY JOSHAAAA :**
niedziela, 1 września 2013
Czee..
ZAWIESZAM BLOGA !! Po 1.- Ide do gim więc nauka i nie bd miała czasu pisać po 2.- Codziennie mam jakies 100 wejść na bloga a tylko 4 , 5 komentarzy wiecie komentarze motywują ale skoro ja mam czas pisać to wy też powinniście miec czas komentować ...
To ten cześć..
To ten cześć..
Subskrybuj:
Posty (Atom)